Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
GETAP

Getap Uygulamaları

Sakarya Getap Hakkında

Say Psikoloji

GETAP SEANSLARI GETAP NEDİR? Sakarya'da Sakarya Psikolog Hamza SAY tarafından uygulanan bu egzersizle siz de kısa bir süre içerisinde etkili sonuçlar alabilirsiniz. GETAP bireylerin bilişsel becerilerini değerlendirme ve bulunduğu noktadan daha üste geliştirmeye yarayan bütüncül bir zihin geliştirme programıdır. GETAP, bireyin öğrenme ve akademik başarı için ihtiyacı olan DİKKAT, HAFIZA, KONSANTRASYON, MANTIK MUHAKEME ve İŞLEM HIZI gibi zihinsel becerilerini geliştirmek için uzman mentor eşliğinde uygulanarak bireyin kalıcı bilişsel gelişimini sağlar. GETAP içeriğinde yaş gruplarına özel hazırlanmış ön ara ve son test olarak kullanılan ZPT (Zihin Performans Testi), ARGE çalışmalarıyla sürekli güncelleme yaptığımız 10500’den fazla özgün GETAP Egzersizleri ve GETAP Yazılımı bulunmaktadır.Getap uygulanan bireylerde ortaya çıkan bilişsel becerilerde ki gelişmenin bilimsel araştırmalarla ispatlanmıştır. GETAP, McGrew’in 1997 yılında Cattell-Horn’un Akıcı-Kristalize Gf-Gc Zeka modeli ve Carroll’un üç katmanlı zekâ modelini bütünleştirerek oluşturduğu Cattell-Horn-Carroll Bilişsel Beceriler Modeli’ne göre geliştirilmiştir. GETAP 4 yaştan itibaren yaş sınırı olmaksızın GETAP Uygulayıcı Eğitimi almış uzman profesyoneller tarafından yüz yüze veya online seanslar ile uygulanmaktadır. GETAP içeriğinde . yaş gruplarına özel ZPT (Zihin Performans Testi) . her egzersiz tipi 5 seviye her seviye 30 farklı versiyondan oluşan sürekli Arge Çalışmaları ile arttırmaya devam ettiğimiz 10500 den fazla Zihin Geliştirme Egzersizleri ve Yapay Zeka destekli algoritmalar kullandığımız yeni nesil GETAP Yazılımdan oluşmaktadır.

Devamını Oku...

Sakarya Getap Hizmetlerimiz

Getap Uygulamaları ve diğer alanlarda Sakarya psikolog Olarak Sunduğumuz Hizmetlerin bir kısmına buradan, tüm hizmetlerimize hizmetlerimiz alanından ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Sakarya Getap Makalelerimiz

Getap Sakarya Psikolog Makale Yazılarına Aşığadaki Alandan Ulaşabilirsiniz.

Neden Getap ?
09-09-2023 11:56

Neden Getap ?

DETAYLAR
Sakarya En İyi Getap Danışmanlığı
05-05-2022 12:21

Sakarya En İyi Getap Danışmanlığı

Sakarya en iyi getap uygulama psikologu ya da sakarya en iyi uzman getap uygulamacısı psikolog sorgularında sizleri karşılayan Say Psikoloji , getap uygulamaları, ergen danışmanlığı, evlilik terapisti, sakarya çocuk psikoloğu gibi aramalarınızda da hizmet vermektedir.

DETAYLAR

Getap Randevu Formu

Bu Getap Hakkında bir ön başvuru bilgilendirme randevu formudur, size bilgilendirme geri dönüşü sağlanmaktadır. Form Aktif durumdadır.
Sakarya Psikoloji www.sakaryapsikoloji.com