Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Randevu Formu

Bu bir ön başvuru bilgilendirme randevu formudur, size bilgilendirme geri dönüşü sağlanmaktadır. Form Aktif durumdadır.
Sakarya Psikolog Hamza Say

Uzman Psikolog

Biz Kimiz ?

Say Psikoloji

Lisans eğitimini İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladım. Eğitimim sonrası İstanbul’ da çeşitli kliniklerde danışan kabul ettim.
Daha sonra “Klinik Psikoloji” alanında yüksek lisans eğitimimi onur derecesiyle tamamlayarak uzmanlık derecesi aldım.
Lisans ve yüksek lisans eğitimi sırasında; Şema Terapi ve Farkındalık Temelli Psikoterapi eğitimleri aldım, birçok farklı ulusal kongrede sunum yaptım.
Kadına yönelik şiddet ve travma üzerine eğitimler aldım; kadın ruh sağlığına yönelik yayınlara katkıda bulundum.
2020 yılında ise memleketim Van’da Uzman Klinik Psikolog olarak Bireysel Terapi , Aile ve Çift Terapisi , Çocuk ve Ergen ruh sağlığı alanlarındda hizmet vermekteyim.
Danışan kabulünün dışında, çeşitli kurum ve okullarda seminerler vermekteyim Ayrıca Rorschach Testi, Tematik Algı Testi (TAT), Çocuklar için Tematik Algı Testi (CAT), Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) uygulayıcısıyım.

Devamını Oku...

Hizmetlerimiz

Sakarya psikolog Olarak Sunduğumuz Hizmetlerin bir kısmına buradan, tüm hizmetlerimize hizmetlerimiz alanından ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Sakarya Psikolog Makalelerimiz

Sakarya Psikolog Makale Yazılarına Aşığadaki Alandan Ulaşabilirsiniz.

Sakarya Evlilik Terapisti
05-05-2022 12:51

Sakarya Evlilik Terapisti

Sakarya evlilik terapisti, sakarya evlilik danışmanlığı ve benzeri sorgular ile arama yapan danışanlarımız için hizmet veren Say Psikoloji'ye whatsapp veya iletişim telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

DETAYLAR
Sakaya Çocuk Psikoloğu
05-05-2022 12:45

Sakaya Çocuk Psikoloğu

Sakarya çocuk psikoloğu alanında hizmet veren sakarya uzman psikolog hamza say, oyun terapisi, çocuk terapisi, ergen danışmanlığı vb alanlarda da hizmet vermektedir.

DETAYLAR
Sakarya Psikolog Randevu
05-05-2022 12:37

Sakarya Psikolog Randevu

Sakarya psikolog randevu için arama yapan danışanlarımız için sakarya'da uzman psikolog olarak hizmet veren Hamza Say'a whatsapp, online form veya iletişim telefonlarımızdan randevu alabilirler.

DETAYLAR
Sakarya En İyi Psikolog
05-05-2022 12:21

Sakarya En İyi Psikolog

Sakarya en iyi psikolog ya da sakarya en iyi uzman psikolog sorgularında sizleri karşılayan Say Psikoloji , ergen danışmanlığı, evlilik terapisti, sakarya çocuk psikoloğu gibi aramalarınızda da hizmet vermektedir.

DETAYLAR
Sakarya Uzman Psikolog
05-05-2022 12:09

Sakarya Uzman Psikolog

Sakarya uzman psikolog özellikle sedirvan vb. bölgelerde siz danışanlarımızın sıkça ihtiyaç duyduğu bir hizmet haline gelmiştir. Sakarya'da uzman psikolog Hamza Say sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Sakarya en iyi uzman psikolog şeklinde hizmet aramalarınızda da haftanın 7 günü danışanlarımızın yanındayız.

DETAYLAR
Sakarya Psikolog
05-05-2022 12:05

Sakarya Psikolog

Sakarya psikolog ihtiyacı olan danışanlarımız sakarya'da sık sık bu kelime ile arayış içerisine girmektedir. Sakarya psikolog sorgularınızda sizleri karşılıyor terapinin tüm sürecinde yanınızda oluyoruz.

DETAYLAR
Sakarya Psikoloji www.sakaryapsikoloji.com